Лабораторії ХДМА. Історія успіху...

Сучасні технології, інвестування в знання - такі робочі будні в одному з престижних ВНЗ області - Херсонської державної морської академії, випускниками якої вже стали більше 70 000 курсантів...

Тільки за останні 12 років на базі ХДМА було створено 20 лабораторій та інвестовано близько 33 мільйонів доларів США в розвиток Академії.

Проректор з науково-педагогічної роботи ХДМА Андрій Бень та директор Херсонського морського спеціалізованого тренажерного центру при ХДМА Сергій Дудченко заявили, що абсолютно відкриті і готові в будь-який момент зустрічати гостей.
«Співдружність тренажерного центру і Академії дійсно унікальне, в Україні немає подібних варіантів співпраці. Тренажерний центр був створений з ініціативи компаній, які надають індустрію і завдяки взаємодії компаній партнерів Академії. Мета - якісний підхід до освітнього процесу ... Орієнтуємося на те, що наші випускники будуть дійсно затребувані на світовому ринку і гідно представлятимуть нашу країну. Крім того, будуть забезпечувати себе і свої сім'ї, і робити світ навколо себе краще. Ось ця лабораторія, вона одна з наших останніх проектів, де займаються як курсанти, так і моряки тренажерного центру», - розповів Сергій Дудченко.


Охарактеризував новітню лабораторію і проректор з науково-педагогічної роботи ХДМА Андрій Бень.
«Ми в лабараторії тематічної подготовки з так званого дінамічного позіціонування суден. Ві бачите Такі дуже Важливі РІСД, если судно Обслуговує Бурову станцію, або якісь морські об'єкти, то нужно, щоб воно біля него знаходится з скроню точністю. Тут Якраз тренують. Судна 200м, то нужно щоб воно утрімувалось з точністю в 10-20 см. Це зараз Супутникові системи навігації, це смороду дозволяють делать, но нужно тренуваті людей. Можете Побачити, что Якраз зараз тут, вісь ЦІ джойстики, на Сучасне судах немає штурвалів. А самє Такі органи керування, до речі смороду тут Різні, від різніх віробніків. І тут смороду вівчають як утрімуваті судно в заданій точці, с помощью ціх приладів. Далі в нас ще є Навігаційний МІСТОК. Знову ж таки тут вівчається теорія та практика...» зазначив він.


© Прес-служба ХМДА
скачать dle 11.3
  • 120