Прес-конференція під грифом “цілком таємно”

30 листопада Херсон відвідав лідер політичної партії “Громадська позиція”, претендент на посаду Президента України Анатолій Гриценко. Цього ж дня він, в умовах підвищеної безпеки зустрівся з херсонськими журналістами.

Перед початком зустрічі організатори звернулися до присутніх з прохання “всіх журналістів, які не були акредитовані, чи не отримали запрошення покинути захід”, пояснюючи це підвищеним режимом безпеки після нещодавнього нападу. Але після невеличкого знайомства організаторів з присутніми всім журналістам (в тому числі і журналісту KsD) що не мали запрошення дозволили залишитися.

Розпочав свій виступ Анатолій Гриценко з свого бачення щодо нападу на нього та його однопартійців в Одесі.

Нагадаємо, 28 листопада в Одесі на Анатолія Гриценка напали невідомі перед радіоефіром та закидали його яйцями, після чого розпочалися сутички. Нападники застосували газові балончики. Поліція відкрила за фактом інциденту справу. (24tv.ua)

Як зазначив пан Анатолій організаторами нападу на нього та його команду в Одесі є начебто СБУ за особистою вказівкою самого Президента Петра Порошенка. А також пообіцяв що після обрання його Президентом він поставить в рамки всі силові структури та притягне до відповідальності винуватців.

Поділився Анатолій Степанович і своїм баченням щодо оголошення в деяких областях України воєнного стану. А саме те, що його було потрібно вводити з самого початку, в 14-тому році. “Чи ввів би я зараз цей режим на місці Петра Порошенка — моя відповідь “ні”, я ввів би його тоді” - зазначив пан Гриценко.

Отримав лідер партії і запитання щодо притягнення по відповідальності, у випадку якщо він стане Президентом, винних в розвалі армії до 14-го року, в тому числі і його колег, коли пан Анатолій займав посаду Міністра Оборони.

Прокоментував екс-депутат і свою думку щодо роботи тимчасової слідчої комісії Верховної Ради по справі Катерини Гандзюк.

Ну і звичайно не обійшлося і без питання “щодо фінансування майбутньої виборчої компанії пана Анатолія”.

По закінченні прес-конференції Анатолій Гриценко провів ще одну зустріч, цього разу закриту, з однопартійцями.


Нашому виданню своїми враження про прес-конференцію поділився один з її учасників, журналіст “Кримінального огляду“, учасник бойових дій на сході 2014-2015, голова всеукраїнського товариства ветеранів АТО Євген Яранцев.


©Сашко Карпенко
© KsD


скачать dle 11.3
  • 81