У Херсоні Академія СБУ провела благодійний захід на честь загиблих Героїв

Співробітники та курсанти Національної академії Служби безпеки України відвідали Херсон із виставкою картин «Невидима варта» та виставою-реквіємом «Війна без строку…», присвячені всім загиблим під час проведення АТО та ООС співробітникам української спецслужби.

У заході, який пройшов в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша, взяли участь співробітники УСБУ в Херсонській області та ГУ СБУ в АР Крим з дислокацією в м. Херсон, військові, представники органів державної влади, духовенство, молодь та громадськість.
Херсон став двадцять другим містом, яке колектив Академії відвідав у межах всеукраїнського благодійного туру.
«Відлуння війни торкнулося кожного куточка нашої Батьківщини, кожного українського серця. Представляючи виставу у різних містах ми вкотре переконуємось, що незалежно від регіону є речі єдині для всіх українців – це любов до рідної землі, біль від втрат та пам'ять про наших загиблих захисників», – наголосив ректор НА СБУ Сергій Кудінов, виступаючи перед присутніми.
Під час урочистого заходу глядачам був презентований фільм із циклу «Пам’ятаємо…», присвячений пам`яті полковника Олександра Хараберюша, який загинув внаслідок теракту в березні 2017 року у центрі Маріуполя.
Перший заступник начальника регіонального Управління СБУ Андрій Гавриченко подякував співробітникам і вихованцям Академії за унікальний захід, який не залишив байдужим жодного присутнього в залі.
Усі зібрані під час благодійного вечора кошти були передані до херсонського реабілітаційного центру для воїнів АТО.

© Прес-центр СБ України


скачать dle 11.3
  • 31