«Батьківщина»: «Херсонгаз» зупиняє нарахування боргів

Голова правління ПАТ «Херсонрегіонгаз» зупиняє нарахування «боргів» за користування природним газом в період з 2015-2016 роки. Про це під час прес-конференції озвучили народний депутат України Юрій Одарченко та голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер.

«Врегулювання ситуації повинно відбутись на рівні Кабінету Міністрів, оскільки ПАТ «Херсонгаз» виконує лише рішення суду та інші нормативні документи, що діють на території України. Для того, аби остаточно вирішити питання, Кабмін повинен прийняти окреме рішення про врегулювання руху коштів, пов’язаних з рішенням суду», - сказав голова Херсонської обласної організації «Батьківщина» Юрій Одарченко.

«В жодній європейській країні влада не покладає на простих громадян виправляння власних помилок. Це просто цинізм, коли люди, які сумлінно сплачують комунальні послуги, рахуючи кожну копійку, повинні нести відповідальність за помилки уряду!», - сказав голова Херсонської обласної ради, член ВО «Батьківщина» Владислав Мангер.
Юрій Одарченко та Владислав Мангер повідомили, що зараз по всьому місту працюють намети «Батьківщини», де кожен херсонець своїм підписом може висловити протест проти несправедливих дій з боку «Херсонгазу».

«Звертаємось до всіх херсонців: якщо ви знову отримаєте подібне повідомлення про начебто борг, звертайтеся до «Батьківщини». Ми будемо відстоювати законні права кожного мешканця Херсона!», - заявив Юрій Одарченко.

Після рішення «Херсонрегіонгазу» про відправлення «листів щастя» щодо боргів за користування природним газом залишалось незрозумілим питання нарахування субсидій, адже згідно з українським законодавством, громадяни, які мають більше 2 місяців заборгованості у сплаті комунальних послуг, не мають права отримувати субсидії.

Народний депутат України Юрій Одарченко та голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер зустрілись із керівником управління соціального захисту населення Геннадієм Причиною, який підтвердив: ніяких даних про наявність заборгованості з вищезазначених причин немає. Тому херсонці можуть оформлювати субсидії у звичному режимі.


скачать dle 11.3
  • 206