Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні відвідав ХМТП

20 липня Херсонщину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч.

У рамках візиту на Херсонщину Надзвичайний і Повноважний Посол зустрівся з керівництвом області, відвідав виставку хорватських фотографів «Спалахи різноманітності» та оглянув найпотужніші підприємства міста, в тому числі і Херсонський міський торговельний порт.

Під час свого перебування в порту Томіслав Відошевіч зустрівся з виконуючим обов'язки директора порту Олександром Сухиним, з яким обговорювалися перспективи розвитку порту і можливості залучення хорватських інвестицій, ознайомився з територією та роботою підприємства.

«Процеси, які відбуваються у наших країнах дуже схожі. Зокрема, Хорватія також має потребу у кваліфікованих працівниках. Хоча ЄС дає свободу пересування, у себе вдома важливо створювати такі умови, щоб кадри залишалися. Враховуючи ситуацію на Донбасі та в Криму, важливо розвивати вільну частину України, впроваджувати тут європейські цінності. Потенціал України надзвичайний, тому ми повинні продовжувати і розвивати співпрацю», - наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч.
 © Прес-служба ДП «ХМТП»


скачать dle 11.3
  • 134