Депутати міськради підтримали ініціативи «Батьківщини»

18 липня відбулась перша частина сесії Херсонської міської ради, під час якої депутатський корпус підтримав декілька ініціатив фракції «Батьківщина». Про це під час прес-конференції заявили народний депутат України Юрій Одарченко, заступник голови Херсонської обласної організації «Батьківщина» Станіслав Трошин та секретар фракції «Батьківщини» у Херсонській міській раді Дмитро Ільченко.
Перша ініціатива стосується стадіону «Старт». Нагадаємо, що у квітні цього року завершилась судова тяганина із визнанням Херсонського бавовняного комбінату банкрутом, до власності якого входить стадіон «Старт». Нещодавно стало відомо, що його збираються продати. «Батьківщинівці» переконані, що під час приватизації стадіон «Старт» був помилково включений до статутного фонду Херсонського бавовняного комбінату, й тому є всі законні підстави, аби вилучити його з власності комбінату та передати херсонській громаді.

Депутати міської ради, підтримавши ініціативу «Батьківщини», зробили перші кроки щодо повернення стадіону у власність мешканців Херсона. Зокрема, уповноважили міського голову від імені територіальної громади міста Херсона звернутися з позовом щодо витребування майна стадіону «Старт» та виключення його з ліквідаційної маси Херсонського бавовняного комбінату. Також очільник міста повинен найближчим часом створити інвентаризаційну комісію, яка виявить майно на територію стадіону та передасть його до комунальної власності мешканців Херсона».

Також депутати Херсонської міської ради підтримали ініціативу фракції «Батьківщина» про звернення до Міністерства фінансів України щодо забезпечення стягнення коштів з осіб, які фактично використовують земельні ділянки без їх належного оформлення. Юридичному відділу Херсонської міської ради доручено провести претензійну роботу щодо спонукання ВАТ «Херсонський машинобудівний завод» до належного оформлення земельних ділянок та стягнення плати за землю. Виконавчі органи міської ради повинні запланувати направлення отриманих за результатами реалізацій пропозицій додаткових бюджетних надходжень на виконання програми із відселення мешканців гнучкої схеми.

скачать dle 11.3
  • 70