Херсонський морський торговельний порт відсвяткував своє 240-річчя

20 червня найстаріший порт півдня України Херсонський морський торговельний порт вшановують своїх трудівників - людей, які присвятили життя улюбленій справі, - тих, хто стояв біля витоків створення ДП «ХМТП», і тих, хто підхопив цю естафету вірності, продовжуючи славні традиції на підприємстві, примножуючи його досягнення.
Розпочалося святкування з відкриття оновленої «Дошки пошани», яка знаходиться на території ХМТП.
Після чого портовики і гості, які прибули на свято зібралися в Морському культурному центрі Херсонського морського порту.
Першим своїх колег привітав керівник ДП «ХМТП» Олександр Сухін, подякувавши весь колектив за їх нелегку, але таку важливу працю:
"240 років для будь-якого вітчизняного підприємства - це віхи і випробування, це багато років роботи і високих показників, це зміна поколінь і накопичення традицій, а для Херсона та області - це ще історія і слава.
Сьогодні менеджмент порту працює на стабільність і майбутнє нашого підприємства - ведеться робота по залученню нових клієнтів і розширення номенклатури вантажів.
Незважаючи на ряд несприятливих факторів, наше підприємство зберегло свої позиції серед портів України і утримало більшість соціальних завоювань колективу, триває плановий розвиток і модернізація порту, зберігся рівень заробітної плати.
Але порт - це перш за все люди, робочі місця, гідна заробітна плата, це потужне соціально-економічний розвиток регіону, в якому приємно буде жити і працювати майбутнім поколінням Херсонщини.
Саме ви - працівники порту і є його головною гордістю. Сотні професіоналів, які щодня з високою самовіддачею, ретельністю і ентузіазмом виконують свою роботу. "

Прозвучали теплі слова привітання в цей день і від Анатолія Яблуновського, начальника Адміністрації Херсонського морського порту, Валерія Тернавського, голови профкому Херсонського морського порту, керівництва Херсонського прикордонного загону, колег-портовиків із Скадовська, Миколаєва, Ізмаїла, Рені, Маріуполя, Одеси ...
Почесні гості, подарунки, чудовий настрій ...
Безліч теплих слів, приємних спогадів і добрих побажань на адресу херсонських портовиків звучали в цей день і зі сцени Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.
Тут до портовикам з поздоровленнями, ну і звичайно ж щоб вручити заслужені нагороди звернулися президент Асоціації портів України «Укрпорт» Юрій Крук, генеральний директор Асоціації портів України «Укрпорт» Віктор Ільїн, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, директор Департаменту економічного розвитку Херсонської ОДА Дмитро Бутрій...
«Асоціація портів України «Укрпорт» вітає колектив Херсонського морського торгового порту з професійним святом - Днем працівників морського і річкового флоту України. Бажаємо стабільної роботи, професійних успіхів та розвитку на благо підприємства і незалежної України», - сказав у своєму виступі Президент Асоціації портів України «Укрпорт» Юрій Крук.
А артисти Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша подарували портовикам чудову концертну програму.
Більше фото з урочистостей на нашій сторінці ДП "ХМТП" в facebook: @seaport.kherson


© Олександр Карпенко,
прес-служба ДП «ХМТП»
скачать dle 11.3
  • 227