«Самарянська сумка» у музеї

29 квітня у великій залі Херсонського обласного художнього музею ім. О.О. Шовкуненка, в оточенні виставки українського мистецтва ХІХ ст., відбулася міжнародна благодійна акція «Самарянська сумка», присвячена святу Великодня.
Під час проведення заходу, на який зібралося понад 70 херсонців, відбувся невеличкий святковий концерт учнів недільної школи Свято-Стрітенського собору. Потім для всіх присутніх співробітником музею Владиславою Дяченко було запропоновано тематичну бесіду, присвячену святу Великодня, з віртуальною презентацію творів мистецтва відомих художників світу.
Захід відбувся в атмосфері свята та радості, залучивши дітей та їх батьків до національних великодніх традицій та культурної спадщини України та світу.

Координатором проекту у Херсоні виступила ініціативна група вчителів недільних шкіл Херсонської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Акція спрямована на міжнародну благодійну допомогу дітям України, в рамках якої діти з різних шкіл міста Херсона отримали великодні подарунки.
© ХОХМ им. А. А. Шовкуненка


скачать dle 11.3
  • 408