Херсонський порт відвідали іноземні гості

1 березня до Херсонського морського торговельного порту завітали почесні гості, делегація із міста Бізерта Туніської Республіки, які прибули до Херсона щоб підписати Угоду про побратимство між містами Херсон та Бізерта.
Іноземні гості поспілкувались з керівництвом порту, розповіли про специфіку роботи портової галузі їх країни та познайомилися з роботою Херсонського порту і звичайно ж обговорили своє бачення щодо подальшої співпраці, адже Бізерта - один із із найбільших середземноморських портів країни, який є важливим транспортним коридором між Африкою та Європою. Тож на співпрацю між нашими портами вони покладають великі надії.
В свою чергу керівництво порту провело делегатам екскурсію по території Херсонського порту та ознайомило гостей з виробничими потужностями та причалами порту.

Нагадаємо, 27 березня міський голова Херсона Володимир Миколаєнко та голова міської ради міста Бізерта Хамаді Бен Амор (Туніська Республіка) підписали Угоду про побратимство, торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між містом Херсон (Україна) і містом Бізерта (Туніська Республіка).
Довідка:
Бізерта - найбільш європейське місто Туніської Республіки. Знаходиться поблизу крайньої північної точки Африки - мису Бланко. Промисловий, транспортний і туристичний центр. Місто має розгалужену інфраструктуру, представлену потужностями судноремонтної, нафтопереробної, металургійної та харчової промисловостей.

© Прес-служба ДП «ХМТП»

скачать dle 11.3
  • 102