«Іконографія та релігійній живопис» від художнього музаю

31 січня у вітальній залі Херсонького художнього музею відбулась лекція для наших постійних відвідувачів, херсонських медиків та поціновувачів мистецтва «Рождество твоє, Христе Боже наш!». 
Лекційний цикл «Іконографія та релігійній живопис» присвячено основним християнським святам та їх традиціям в іконописі, а також розвитку сакрального мистецтва від епохи Відродження до нашого часу. На кожній лекції можна познайомитись з православними іконами, що входять до колекції музею.

Для бажаючих заглибитись в історію християнських образів музей пропонує такі теми як «Фаюмський портрет I-IVст. Ікона до ікони», «Ранньохристиянський період. Розпис катакомб I-IVст.», «Мистецтво Візантії IV- VIIст. Золотий вік», тощо.
Музейні лекторії включають також безліч цікавих тем з історії світового та українського мистецтва, для знайомства з якими в музеї почав діяти цикл відкритих лекцій.
Лекційна зала музею чекає на своїх слухачів — дізнатись подробиці та замовити лекцію можна за телефонами: (0552)49-31-64, (0552)49-30-12. Чекаємо на вас!
© ХОХМ ім.О.О.Шовкуненка


скачать dle 11.3
  • 151