Фахівці пробації ділились знаннями та досвідом із студентами

     Начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Оксана Кузьмич провела тренінг для студентів правовиків Херсонського державного університету та Одеського державного університету внутрішніх справ на тему: «Пробація в Україні – розвиток та перспектива».  Керівницю філії запросили  на зустріч із здобувачами вищої освіти в рамках ІІІ осінньої школи права "Міжнародно-правовий та національний механізм захисту особи громадянського суспільства та держави».

    «Безпечне та справедливе суспільство, яке прагне жити без правопорушень – візія нашої служби, своєрідний виклик, який ми прийняли та заради якого працюємо. Сьогодні я поділюся з вами не лише теоретичною частиною функціонування системи виконання покарань у нашій державі, а й практичним досвідом роботи з правопорушниками, які знаходяться на пробації», - зазначила Оксана Кузьмич.
    В рамках заходу обговорено роль пробації у системі кримінальної юстиції, її основні функції, види, цілі та цінності. Увагу студентів привернуто до стратегічного курсу уряду на створення такої системи реінтеграції засуджених, щоб особа була готова жити, не вчиняючи правопорушень.  Саме тому є важливим дієва співпраця з організаціями, які надають соціальні послуги та можуть допомагати у роботі з тими, хто порушив закон.
     Після завершення презентації у молоді було багато запитань, зокрема, про пробацію щодо неповнолітніх, гендерного  співвідношення кількості осіб, які перебувають на пробації, умови утримання в тюрмах, вимоги до персоналу органу пробації, чим може бути корисний волонтер та як потрапити на навчальну практику.

© ДУ "Центр пробації" в Херсонській області


скачать dle 11.3
+2