На херсонців чекає «Мистецтво Чжень Шань Жень»

З 2 по 15 серпня 2021 року у виставковій залі Спілки Художників України на херсонців чекає міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень».


В експозицію включені репродукції 12 художників з Австралії, Канади, Китаю, США, Таїланду, Тайваню і Японії, всього 40 картин. В основному, оригінали, виконані олією на полотні в стилі «New Renaissance» (Нове Відродження), кілька творів – тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.

Сюжети картин свідчать про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Твори мистецтва тут не просто картини – це інструмент, за допомогою якого художники можуть висловити правду.
Автори переконані, що в залежності від ідеї, якою вони керуються при створенні картин, від їх внутрішнього стану живопис наповнюється силою, здатною будити його сильну або слабку сторони. Тому, внутрішній зміст картин – це заклик, імпульс до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва дуже цінними. Тому всіх їх об'єднала одна спільна ідея: за допомогою мистецтва показати яке прекрасне життя, якщо слідувати її високим принципам Істина Доброта Терпіння. Як повна протилежність цьому, в картинах зображується жорстоке переслідування послідовників Фалунь Дафа, яке розгорнув комуністичний режим в Китаї з липня 1999 року. Невигадані герої картин, які відстоюють ці принципи, вражають своєю силою духу, стійкістю і неймовірною мужністю.
У різні періоди свого життя художники познайомилися з Фалунь Дафа (Фалуньгун) - стародавньою системою морального і фізичного вдосконалення людини і її принципами — Істина, Доброта, Терпіння (Чжень Шань Жень). Ставши на шлях вдосконалення, вони поліпшили свої духовний і фізичний стан. Це допомогло їм розширити сприйняття навколишнього світу і знайти відповідь на одвічне питання про вище призначення життя та мистецтва.

Організатори виставки сподіваються, що виставка сприятиме відродженню духовного стану суспільства, і впевнені, що ці картини здатні пробудити в людях їх добру сторону.

Урочисте відкриття відбудеться 3 серпня о 12-00

Довідка:
Виставка експонується з 2005 року і на сьогодні об'їхала понад 100 країн, експонувалася більше 1000 разів. В Україні виставка проходить з 2009 року, вже побувала в таких містах як: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Краматорськ, Маріуполь, Миколаїв, Запоріжжя, Рівне, Вінниця.


скачать dle 11.3
  • 3 792