Херсонська журналістка через публікацію про ДТП почала отримувати погрози. Правоохоронці поки не реагують

Херсонська журналістка Марина Савченко через публікацію про ДТП з загиблими байкерами почала отримувати у Facebook від знайомих винуватиці погрози.
Про це журналістка повідомила у соцмережі та прокоментувала погрози виданню МОСТ.

За словами журналістки, після виходу матеріалу "На Херсонщині 21-річна водійка вчинила ДТП - двоє загиблих", у месенджер їй почали писати невідомі (з текстів повідомлення ймовірно друзі винуватиці) та погрожувати.

На скріншотах, які опублікувала Марина видно, що користувачі писали їй завуальовані та прямі погрози та образливі повідомлення.

У своєму коментарі виданню МОСТ Марина Савченко зазначає: "Мені вдалося дізнатися, що водій, яка здійснила ДТП з подвійним смертельними наслідками, має відношення до сім'ї судді. А саме її чоловік перебуває в родинних зв'язках з суддею. Справа резонансна і я, природно, нею зацікавилася. Почала моніторити, що пишуть люди під постом поліції про дане ДТП. Як виявилося, потужна група підтримки водія вже підключилася. Йде інформаційна атака, щоб звинуватити загиблих. Хоча і фото з місця трагедії, і офіційна версія поліції свідчать про зворотне. Тиск від друзів водія здійснюється мені в особисті повідомлення. Натякають, щоб я "почула" і не цікавилася цим ДТП".
«Відправила ГУНП список уточнюючих питань по ДТП. Відповідей поки немає», - повідомила вона.

Як зазначає МОСТ після їхньої публікації про погрози невідомий продовжив не лише писати Марині у Facebook, а й телефонувати журналістці.

Херсонські колеги Марини почали звертатися у Facebook до начальника ГУНП в Херсонській області Олександра Прокудіна з пропозицією внести ці факти до ЄРДР, і почати перевірку, але правоохоронці на звернення поки не реагують...


© Ks.D
скачать dle 11.3
  • 2 411