Відкриття виставки Ольги Бринцевої до дня народження художнього музею

Який гарний подарнунок зробив художній музей херсонцям до свого 43-го дня народження! Чудова, світла, яскрава виставка херсонської мисткині, яка вражає, захоплює і не відпускає від себе.
27 травня відкрилась персональна виставка заслуженої художниці України Ольги Бринцевої “Життя прекрасне! Про любов, щастя та вічні цінності”. В експозиції представлені гобелени та живопис, де релігійна тематика переплітається з враженнями від подорожей та любов’ю до рідного дому.
Музей довго чекав на цей проєкт, який мав стартувати більше року тому, і нарешті він втілився в життя! За цей час дещо змінилося: Ольга Бринцева не тільки встигла доповнити експозицію новими роботами — ще “за значний особистий внесок у розвиток культури української держави, вагомі творчі досягнення, багаторічну сумлінну працю” вона стала заслуженою художницею України. І саме на вернісажі отримала нагороду з рук очільника області Сергія Козиря.
На відкритті директорка музею Аліна Доценко багато добрих слів сказала на адресу художниці, згадавши і її вищу освіту, і педагогічний досвід, і участь у багатьох виставках, і видання альбому минулого року. І, звично, не оминула увагою її щедрість — Ольга Бринцева презентувала музею понад півсотні своїх творів, частина з яких також увійшла до експозиції, в тому числі величезний гобелен “Різдво Христове”, на фоні якого і відбувалася подія.
До речі, відкриття привернуло увагу багатьох херсонців і навіть гостей з інших міст. До музею привітати художницю прийшли не тільки шанувальники творчості Ольги Бринцевої, її друзі та родичі — були і представники влади, представники піклувальної ради музею, і духовенство, і колеги по творчому цеху, і багато журналістів (тож чекаємо на цікаві матеріали). І всі в один голос дякували пані Ользі за чудову виставку, за те, що вона гідно представляє Херсонщину та Україну за кордоном, зичили натхнення і висловлювали побажання, щоб митсткиня і надалі працювала на благо України.
Атмосфера була святковою та піднесеною, багато квітів, добрих слів, щирих посмішок, сонячних промінців в очах гостей. Допомогли створити такий мистецький затишок музейні друзі-музиканти — скрипалька Наталя Левченко та піаністка Олена Сухова.
І хоча музей всю увагу спрямовував на героїню дня, він також отримав свою частину уваги від присутніх на честь дня свого народження. “Це перлина України” — саме так вважає Ольга Бринцева, висловлюючі вдячність пані Аліні за можливість показати свою творчість саме у художньому музеї.
Тож не пропустіть! Персональна виставка заслуженої художниці України Ольги Бринцевої “Життя прекрасне! Про любов, щастя та вічні цінності” триватиме до кінця літа.
скачать dle 11.3
  • 309