В художньому музеї відкрилась виставка, присвячена Маріушу Заруському

8 квітня в Херсонському художньому музеї відкрилась виставка, присвячена видатній людині, яка об'єднує Польщу та Україну - бригадному генералу Маріушу Заруському. Про цього великого поляка неможливо сказати коротко: громадський діяч, фотограф, художник, поет і письменник, моряк і мандрівник, альпініст, спелеолог, рятувальник, атлет... І це далеко не все. Він народився на території сучасної України, на Поділлі, в Україні і загинув — у Херсоні, в тюрмі НКВС. Але все життя боровся за незалежність своєї батьківщини — Польщі.
Детальніше
0

У 20-й гімназії підбили підсумки гімназійного конкурсу «Урок року — 2021»

Протягом березня проходив конкурс «Урок року-2021», присвячений 206 річниці заснування закладу. У конкурсі брали участь 17 учителів (9 учителів початкової школи та 8 учителів старшої школи).
Детальніше

Відкрито виставку «Зустріч поколінь»

23 березня у стінах облдержадміністрації в рамках проєкту «Мистецтво на зламі тисячоліть», куратором якої є Херсонський обласний художній музей ім. О.О. Шовкуненка, було відкрито виставку «Зустріч поколінь», авторами якої є митці німецького походження з багатьох куточків України.
Детальніше

Чи допоможе влада вирішити низку проблем художнього музею? Розгляд теми на розширеній нараді

9 лютого за ініціативи директорки художнього музею Аліни Доценко та підтримки т.в.о. голови ОДА Сергія Козиря в будівлі облдержадміністрації відбулась розширена нарада за участі представників різних гілок місцевої влади з метою допомогти музею у вирішенні проблем, з якими керівництво закладу десятиліттями залишалось один на один.
Детальніше

У школах і садках Херсона рекомендують запровадити потрійний контроль безпечності продуктів

Досить багато нарікань можна почути з боку батьків і дітей на якість харчування у шкільних і дошкільних навчальних закладах Херсона. Для декого візит до їдалень завершується проблемами зі здоров’ям.
Детальніше

Візит мера до художнього музею. Чи вдасться вирішити багаторічні проблеми?

23 січня до Херсонського художнього музею завітав мер Ігор Колихаєв, щоб особисто подивитися на ті проблеми, з якими заклад бореться впродовж вже не одного десятиліття.
Детальніше

Театр в ZOOMe

Необычная постановка «SenderUnknown», премьеры которой прошли в Киеве, Николаеве, Херсоне и Харькове в октябре 2020 года, представляет собой серию жизненных историй людей из разных стран и городов. Спектакль был создан тремя театральными группами из Херсон (Тотем), Кёльна (Футур3) и Бишкека (Молодежная театральная студия) в рамках проекта «Посылка из-за рубежа» при поддержке Института Гёте, Министерства культуры Рейн-Вестфалии и Украинского культурного фонда.
Детальніше

Презентація альбому Ольги Бринцевої «Життя прекрасне!»

13 жовтня Херсонський обласний художній музей ім. О.Шовкуненка презентував загалу мистецький альбом херсонської художниці Ольги Бринцевої "Життя прекрасне! Про любов, щастя та вічні цінності". Презентація відбулась в Херсонській обласній науковій бібліотеці ім. О.Гончара.
Детальніше
+1