"Небо на Землі" знову в Херсоні

14 грудня в Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відкрилася виставка сучасних ікон, яка отримала назву «Небо на землі» і представляє роботи сімейної іконописної майстерні з однойменною назвою.
До експозиції увійшли більше 100 робіт у різноманітних техніках: від традиційної яєчної темпери до гарячої емалі.
Детальніше

Для херсонців підготували "НЕБО НА ЗЕМЛІ"

14 грудня в Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відкриється виставка сучасних ікон. Виставка отримала назву «Небо на землі» і представлятиме роботи сімейної іконописної майстерні з однойменною назвою.
Детальніше

Міграційники Херсонщини спілкувалися з головою ГО «Українська єдність»

Керівництво Управління Державної міграційної служби Херсонської області організувало зустріч колективу із головою громадської організації «Українська єдність», учасником бойових дій Ігорем Кравецем з метою допомоги українським військовим, які брали участь в антитерористичній операції на сході нашої країни.
Детальніше

Публічність місцевого самоврядування за рік до чергових виборів

Впродовж червня-серпня 2019 року в усіх обласних центрах України, а також у містах Краматорськ і Сєвєродонецьк проводилося шосте вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування.
Детальніше

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня отримала нове обладнання на суму 139 тис. грн.

Лінія магазинів EVA передала медичне обладнання в рамках постійно діючого проекту «Orange Days», створеного для допомоги передчасно народженим малюкам України.
Детальніше

На СМГ отремонтировали турецкое судно

На Херсонской верфи СМГ завершили стапельный ремонт грузового теплохода «OMSKIY 121». На судне провели корпусные работы с заменой около 40 тонн металла, проверку ВРК (винто- рулевого комплекса), очистку и окраску.
Детальніше

Відкрите звернення ЛГБТ організацій Херсону

26 квітня, в Міжнародний день видимості лесбійок,  представниці херсонських ЛГБТ організацій звернулись до херсонців, представників ЗМІ, депутатів Херсонської місьради та міського голови Володимира Миколаєнка з заявою за свої права...
Детальніше

Херсонская верфь SMG получила 90 тонн металлоконструкций для строительства сухогруза Chelsea

На Херсонскую верфь Smart Maritime Group (SMG), судостроительного дивизиона «Смарт-Холдинга», прибыло почти 90 тонн комингсов люковых закрытий грузовых трюмов. Об этом сообщила пресс-служба SMG.
Детальніше