Херсонська журналістка через публікацію про ДТП почала отримувати погрози. Правоохоронці поки не реагують

Херсонська журналістка Марина Савченко через публікацію про ДТП з загиблими байкерами почала отримувати у Facebook від знайомих винуватиці погрози...
Детальніше

ОСББ з’ясовували: чи запустять в Херсоні ліфти?

Ліфтами в Херсоні користується 24% мешканців міста, інші – лише платять за їхнє утримання. Чи вигідно це містянам, чи справедливим є такий розподіл спільних бюджетних коштів з’ясовували сьогодні, 16 червня, у Херсонській міській раді.
Детальніше

Відкрилась виставка Віталія Раковича «Щоденник Художника»

Проєкт «Мистецтво на зламі тисячоліть», який популяризує творчість херсонських митців і куратором якого є Херсонський художній музей ім. О.Шовкуненка, триває! 3 червня в його рамках у будівлі облдержадміністрації відкрилася персональна виставка Віталія Раковича «Щоденник Художника» - гарна, позитивна, насичена емоціями, втіленими в олійних фарбах і пастелі.
Детальніше

Херсонська гімназія №20 та Літопис Херсона

Херсонська гімназія №20 – провідний навчальний заклад міста, що об’єднав талановитих педагогів, відданих улюбленій справі. Один із них - Коротецький Олександр Олексійович, непересічна яскрава особистість, яка понад 40 років із гідністю приймає освітні виклики, не зупиняється на досягнутому, робить усе, аби кожен етап існування Херсонської гімназії №20 та міста загалом залишився на сторінках книг для нащадків.
Детальніше

Відкриття виставки Ольги Бринцевої до дня народження художнього музею

Який гарний подарнунок зробив художній музей херсонцям до свого 43-го дня народження! Чудова, світла, яскрава виставка херсонської мисткині, яка вражає, захоплює і не відпускає від себе. 27 травня відкрилась персональна виставка заслуженої художниці України Ольги Бринцевої “Життя прекрасне! Про любов, щастя та вічні цінності”.
Детальніше

В художньому музеї відкрилась виставка, присвячена Маріушу Заруському

8 квітня в Херсонському художньому музеї відкрилась виставка, присвячена видатній людині, яка об'єднує Польщу та Україну - бригадному генералу Маріушу Заруському. Про цього великого поляка неможливо сказати коротко: громадський діяч, фотограф, художник, поет і письменник, моряк і мандрівник, альпініст, спелеолог, рятувальник, атлет... І це далеко не все. Він народився на території сучасної України, на Поділлі, в Україні і загинув — у Херсоні, в тюрмі НКВС. Але все життя боровся за незалежність своєї батьківщини — Польщі.
Детальніше
0

У 20-й гімназії підбили підсумки гімназійного конкурсу «Урок року — 2021»

Протягом березня проходив конкурс «Урок року-2021», присвячений 206 річниці заснування закладу. У конкурсі брали участь 17 учителів (9 учителів початкової школи та 8 учителів старшої школи).
Детальніше
  • 1 540

Відкрито виставку «Зустріч поколінь»

23 березня у стінах облдержадміністрації в рамках проєкту «Мистецтво на зламі тисячоліть», куратором якої є Херсонський обласний художній музей ім. О.О. Шовкуненка, було відкрито виставку «Зустріч поколінь», авторами якої є митці німецького походження з багатьох куточків України.
Детальніше

Чи допоможе влада вирішити низку проблем художнього музею? Розгляд теми на розширеній нараді

9 лютого за ініціативи директорки художнього музею Аліни Доценко та підтримки т.в.о. голови ОДА Сергія Козиря в будівлі облдержадміністрації відбулась розширена нарада за участі представників різних гілок місцевої влади з метою допомогти музею у вирішенні проблем, з якими керівництво закладу десятиліттями залишалось один на один.
Детальніше