Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня отримала нове обладнання на суму 139 тис. грн.

Лінія магазинів EVA передала медичне обладнання в рамках постійно діючого проекту «Orange Days», створеного для допомоги передчасно народженим малюкам України.
Детальніше

На СМГ отремонтировали турецкое судно

На Херсонской верфи СМГ завершили стапельный ремонт грузового теплохода «OMSKIY 121». На судне провели корпусные работы с заменой около 40 тонн металла, проверку ВРК (винто- рулевого комплекса), очистку и окраску.
Детальніше

Відкрите звернення ЛГБТ організацій Херсону

26 квітня, в Міжнародний день видимості лесбійок,  представниці херсонських ЛГБТ організацій звернулись до херсонців, представників ЗМІ, депутатів Херсонської місьради та міського голови Володимира Миколаєнка з заявою за свої права...
Детальніше

Херсонская верфь SMG получила 90 тонн металлоконструкций для строительства сухогруза Chelsea

На Херсонскую верфь Smart Maritime Group (SMG), судостроительного дивизиона «Смарт-Холдинга», прибыло почти 90 тонн комингсов люковых закрытий грузовых трюмов. Об этом сообщила пресс-служба SMG.
Детальніше

В Херсонском порту, на период нереста, приостановлено дноуглубление

Подрядчик дноуглубительных работ в Херсонском морском порту ООО «СМД-Инвест» временно приостановил выполнение работ по дноуглублению в акватории порта. Об этом сообщила пресс-служба администрации Херсонского морпорта.
Детальніше

ГОНЧАРІВКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ЕКОЛОГІЧНІЙ АКЦІЇ

11 квітня співробітники та волонтери Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара приєдналися до Всеукраїнської екологічної акції «За бджолу, чисте довкілля та здоров’я людей».
Детальніше

Підрозділи міграційної служби Херсону розпочали оформлення постійних посвідок

Окремим територіальним підрозділам УДМС України в Херсонській області, з 2 квітня надано повноваження з оформлення посвідок на постійне проживання, надання дозволу на імміграцію та продовження строку перебування засобами модернізованої інформаційної підсистеми «Облік іноземців та біженців» ЄІАС УМП.
Детальніше