Про нас

«Херсонська думка» - це незалежне та незаангажоване інформаційно-аналітичне видання Херсонщини, ідейними засновниками якого є група друзів-журналістів з ГО «Херсонський клуб екстремальної журналістики». Задумано як нова херсонська платформа для стажування студентів журфаків та громадских журналістів…
Видання заплановано як в електронному (Інтернет-видання) так і друкованому (газета) варіантах, що будуть дублювати один одного.

МІСІЯ ТА ЦІЛЬ

Тут можна сказати: «Головні принципи, на яких базується діяльність видання – абсолютна незалежність та незаангажованість – ми не підтримуємо інтереси жодної партії чи корпорації, виключаємо можливість участі в пропаганді чи маніпулюванні громадською свідомістю чи вподобаннями споживачів.
В своїй діяльності ми спираємося на кращі світові практики інформаційної та ділової журналістики: поширення ексклюзивних новин політичного, економічного й соціального життя Херсонщини в України та світі, створення місцевого контексту щодо всеукраїнських подій та їх впливу на життя на Херсонщині, власні аналітичні матеріали, авторські журналістські розслідування, ексклюзивні інтерв’ю, онлайн-трансляції з місця подій тощо.» Та в нас все дещо простіше.

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ

Влітку 2016 року, в жаркому південному місті Херсон, декілька місцевих друзів-журналістів, повстанці в душі, насолоджуючись холодним херсонським пивом та дискутуючи на теми сьогодення дійшли до стану непереборного бажання створити власне видання, яке, перш за все, базуватиметься на принципах та цінностях, які вони поділяють. Ідеї й бажання були генеровані в проект, за який і взявся один з ініціаторів, а надалі засновник видання Сашко Карпенко.

«Лёд тронулся»… Як результат восени 2016 концепція та проект були сформовані і розпочалося втілення в життя. Та нажаль деякі соціально-пожежні пригоди вимусили взяти паузу… Тож подальша реалізація ідеї розпочалась лише на весні 2017 року…
Як результат – 1 травня 2017 року відтепер можна вважати офіційним днем народження нашого Ks.D!
Наше свідоцтво про державну реєстрацію ЗМІ: на стадії реєстрації.

КОМАНДА


НАШІ СЛОНИ


ДРУЗІ ТА ПАРТНЕРИ

Щодня до нас долучаються нові партнери. Якщо й ти хочеш ним стати, надсилай свої ідеї та телефонуй!


скачать софт